CL1108-4-50TR-R
CL1108-4-50TR-R CL1108-4-50TR-R - Brand New EATON Arrays, Signal Transformers
Get Quote
Buy Now
CL1108-4-50TR-R
CL1108-4-50TR-R - Brand New EATON Arrays, Signal Transformers
Manufacturer Part No: CL1108-4-50TR-R Out of Stock
Contact us
ManufacturerEaton
Product CategoryArrays, Signal Transformers
Series
Type-
PackagingTape & Reel (TR)
Current-Rating80A
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension1.417" L x 0.433" W (36.00mm x 11.00mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.315" (8.00mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency50μH
DC resistance (DCR)0.28 mOhm
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test1MHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈