PDMTAT068125-470MLU
PDMTAT068125-470MLU PDMTAT068125-470MLU - Brand New PROD Color Ring Inductors/Through Hole Inductors
Buy Now
PDMTAT068125-470MLU
PDMTAT068125-470MLU - Brand New PROD Color Ring Inductors/Through Hole Inductors
Manufacturer Part No: PDMTAT068125-470MLU In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
47uH @ 1KHZ ±20% 额定电流13.5A 直流电阻(DCR)12mΩ MAX 立式 差模电感 带热缩套管 068125
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay