105M02QB47
105M02QB47 105M02QB47 - Brand New Cornell Dubilier EMI/RFI Filters
Get Quote
Buy Now
105M02QB47
105M02QB47 - Brand New Cornell Dubilier EMI/RFI Filters
Manufacturer Part No: 105M02QB47 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: EMI/RFI Filters
Contact us
ManufacturerCornell Dubilier
Product CategoryEMI/RFI Filters
SeriesQuencharc®
TypeLow Pass
PackagingBulk
Height0.911" (23.15mm)
Package-CaseRadial
TechnologyRC
Operating-Temperature-55°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
Voltage-Rated200V
Size-Dimension1.449" L x 0.390" W (36.80mm x 9.90mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Number-of-Channels1 Channel
Filter-Order1st
Current-
Attenuation-Value-
Center Frequency-
Resistance-Channel-Ohms47
ValuesR = 47 Ohms, C = 1.0μF
ESD-ProtectionNo
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay