SDCW1210U-2-900TF
SDCW1210U-2-900TF SDCW1210U-2-900TF - Brand New Sunlord Common Mode Filters
Buy Now
SDCW1210U-2-900TF
SDCW1210U-2-900TF - Brand New Sunlord Common Mode Filters
Manufacturer Part No: SDCW1210U-2-900TF In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
绕线片式共模扼流器90Ω±25%DCR:0.50Ω额定电流:280mA额定电压:20V绝缘电阻:10MΩ
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈