NLHV25T-R12J-PF
NLHV25T-R12J-PF NLHV25T-R12J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLHV25T-R12J-PF
NLHV25T-R12J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLHV25T-R12J-PF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
SeriesNLHV
ProductInductors
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating550mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height1.8 mm
Length2.5 mm
Width2 mm
Package-Case1008 (2520 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.071" (1.80mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency25.2 MHz
Inductance-Frequency120nH
DC resistance (DCR)380 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor30 @ 25.2MHz
Self Resonant Frequency700MHz
Frequency-Test25.2MHz
Maximum-DC-Current550 mA
Maximum-DC-Resistance380 mOhms
Self-Resonant-Frequency700 MHz
Q-Minimum30
Features
• Optical Output Power: 5mW
• Single Transverse Mode
• Can Type: φ 5.6
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈