X5521WV-2X09-C35D35-1000
X5521WV-2X09-C35D35-1000 X5521WV-2X09-C35D35-1000 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Buy Now
X5521WV-2X09-C35D35-1000
X5521WV-2X09-C35D35-1000 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Manufacturer Part No: X5521WV-2X09-C35D35-1000 In Stock
Contact us
2.54mm 圆孔排针,双排,180度,塑高3.0mm,塑宽5.08mm,D3.5mm,L=10.0mm,PPS料,镀金,2x09P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈