1808CC683KAT1A
1808CC683KAT1A 1808CC683KAT1A - Brand New AVX Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
1808CC683KAT1A
1808CC683KAT1A - Brand New AVX Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: 1808CC683KAT1A In Stock
Product CategoryCeramic Capacitors
Series-
PackagingAlternate Packaging
Package-Case1808 (4520 Metric)
Capacitance0.068μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
FeaturesHigh Voltage
Voltage-Rated630V
Size-Dimension0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±10%
Ratings-
Thickness-Max0.080" (2.03mm)
[ KEYSTONE** ] **
THREADED STANDOFFS
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈