AS7C1024B-20JC
AS7C1024B-20JC AS7C1024B-20JC - Brand New N/A Memory
Get Quote
Buy Now
AS7C1024B-20JC
AS7C1024B-20JC - Brand New N/A Memory
Manufacturer Part No: AS7C1024B-20JC In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerN/A
Product CategoryMemory ICs
Functional description
Features
• Industrial and commercial temperatures
• Organization: 131,072 words x 8 bits
• High speed
- 10/12/15/20 ns address access time
- 5/6/7/8 ns output enable access time
• Low power consumption: ACTIVE
- 605 mW / max @ 10 ns
• Low power consumption: STANDBY
- 55 mW / max CMOS
• 6T 0.18u CMOS technology
• Easy memory expansion with CE1, CE2, OE inputs
• TTL/LVTTL-compatible, three-state I/O
• 32-pin JEDEC standard packages
- 300 mil SOJ
- 400 mil SOJ
- 8 × 20mm TSOP 1
- 8 x 13.4mm sTSOP 1
• ESD protection ≥ 2000 volts
• Latch-up current ≥ 200 mA
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈