SMBJ40CA
SMBJ40CA SMBJ40CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ40CA
SMBJ40CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ40CA In Stock
Contact us
VR=40V,Vc=64.5V,Ipp=9.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈