IDT71V2546S133PF
IDT71V2546S133PF IDT71V2546S133PF - Brand New Integrated Circuit Systems Memory
Get Quote
Buy Now
IDT71V2546S133PF
IDT71V2546S133PF - Brand New Integrated Circuit Systems Memory
Manufacturer Part No: IDT71V2546S133PF In Stock
Contact us
ManufacturerIntegrated Circuit Systems
Product CategoryMemory ICs
Series-
PackagingTray
Package-Case100-LQFP
Operating-Temperature0°C ~ 70°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply3.135 V ~ 3.465 V
Supplier-Device-Package100-TQFP (14x14)
Memory Capacity4.5M (128K x 36)
Memory-TypeSRAM - Synchronous ZBT
Speed133MHz
Format-MemoryRAM
DESCRIPTION
FEATURES
• Ideal for high-performance processor secondary cache
• Commercial (0° to 70°C) and Industrial (-40° to 85°C)
temperature options
• Fast access times:
— Commercial: 10/12/15/20ns
— Industrial: 15ns
• Low standby current (maximum):
— 2mA full standby
• Small packages for space-efficient layouts:
— 28-pin 300 mil SOJ
— 28-pin 300 mil plastic DIP (Commercial only)
— 28-pin TSOP Type I
• Produced with advanced high-performance CMOS
technology
• Inputs and outputs are LVTTL-compatible
• Single 3.3V(±0.3V) power supply
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈