SST39WF400A-90-4C-B3KE-T
SST39WF400A-90-4C-B3KE-T SST39WF400A-90-4C-B3KE-T - Brand New Microchip Technology Memory
Get Quote
Buy Now
SST39WF400A-90-4C-B3KE-T
SST39WF400A-90-4C-B3KE-T - Brand New Microchip Technology Memory
Manufacturer Part No: SST39WF400A-90-4C-B3KE-T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerMicrochip Technology
Product CategoryMemory ICs
SeriesSST39 MPF™
PackagingTape & Reel (TR)
Package-Case48-TFBGA
Operating-Temperature0°C ~ 70°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply1.65 V ~ 1.95 V
Supplier-Device-Package48-TFBGA
Memory Capacity4M (256K x 16)
Memory-TypeFLASH
Speed90ns
Format-MemoryFLASH
Product Details
__
NPN General Purpose Transistor
Features
1)BVCEO>40V(IC=1mA)
2)Complements the SST3906
Application
AUDIO FREQUENCY SMALL SIGNAL AMPLIFIER
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈