RFD15N05
RFD15N05 RFD15N05 - Brand New onsemi IC Chips
Get Quote
Buy Now
RFD15N05
RFD15N05 - Brand New onsemi IC Chips
Manufacturer Part No: RFD15N05 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufactureronsemi
Product CategoryIC Chips
**These are N-Channel power MOSFETs manufactured using the MegaFET
Features
• 15A, 60V
• rDS(ON) = 0.065Ω
• 2kV ESD Protected
• Temperature Compensating PSPICE™ Model
• Peak Current vs Pulse Width Curve
• UIS Rating Curve
• 175oC Operating Temperature
• Related Literature
- TB334 “Guidelines for Soldering Surface Mount
Components to PC Boards”
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈