DEA255375BT-2076A1
DEA255375BT-2076A1 DEA255375BT-2076A1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Get Quote
Buy Now
DEA255375BT-2076A1
DEA255375BT-2076A1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Manufacturer Part No: DEA255375BT-2076A1 In Stock
ProductBand Pass Filters
TypeMultilayer Chip Band Pass Filter
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
MountingSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 85 C
Package-Case1008 (2520 metric)
Frequency5.375GHz Center
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range4900 MHz to 5850 MHz
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Filter-TypeBand Pass
Bandwidth950MHz
Height-Max0.039" (1.00mm)
Insertion-Loss1.2dB
Ripple1dB
Multilayer Chip Band Pass Filters
For Bluetooth & 2.4GHz W-LAN
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈