F45N06LE
F45N06LE F45N06LE - Brand New HARRIS IC Chips
Get Quote
Buy Now
F45N06LE
F45N06LE - Brand New HARRIS IC Chips
Manufacturer Part No: F45N06LE In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerHARRIS
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Features
• 45A, 60V
• rDS(ON) = 0.028Ω
• Temperature Compensating PSPICE® Model
• Peak Current vs Pulse Width Curve
• UIS Rating Curve
• 175°C Operating Temperature
• Related Literature
- TB334 “Guidelines for Soldering Surface Mount Components to PC Boards”
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈