SIT8103AC-23-33E-20.0000Y
SIT8103AC-23-33E-20.0000Y SIT8103AC-23-33E-20.0000Y - Brand New SITIME IC Chips
Get Quote
Buy Now
SIT8103AC-23-33E-20.0000Y
SIT8103AC-23-33E-20.0000Y - Brand New SITIME IC Chips
Manufacturer Part No: SIT8103AC-23-33E-20.0000Y In Stock
__
[ SiTime ]
■ Features, Benefits and Applications
■ MEMS oscillator with LVCMOS/LVTTL compatible output
■ 1-110 MHz frequency range
■ Frequency stability as low as ±20 PPM
■ Typical current consumption of 6.1 mA in active mode
■ Standby or output enable modes
■ 1.8V, 2.5V - 3.3V supply voltage
■ SoftEdgeTM configurable rise/fall time for driving higher loads or EMI reduction.
■ Four industry-standard packages: 2.5 x 2.0, 3.2 x 2.5, 5.0 x 3.2, 7.0 x 5.0 mm
■ Ultra short lead time
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈