TPA6205A1DRBRG4
TPA6205A1DRBRG4 TPA6205A1DRBRG4 - Brand New TI/BB Audio Amplifiers
Get Quote
Buy Now
TPA6205A1DRBRG4
TPA6205A1DRBRG4 - Brand New TI/BB Audio Amplifiers
Manufacturer Part No: TPA6205A1DRBRG4 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Audio Amplifiers
Contact us
ManufacturerTI/BB
Product CategoryAudio Amplifiers
DESCRIPTION
FEATURES
■ BIDIRECTIONAL CROWBAR PROTECTION.
■ VOLTAGERANGE: FROM 62 V TO 270 V.
■ HOLDING CURRENT :
IH = 150mA min.
■ REPETITIVEPEAK PULSE CURRENT :
IPP = 50 A, 10/1000 µs.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈