NL453232T-150J-PF
NL453232T-150J-PF NL453232T-150J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NL453232T-150J-PF
NL453232T-150J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NL453232T-150J-PF In Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating200mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height3.2 mm
Length4.5 mm
Width3.2 mm
Package-Case1812 (4532 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.134" (3.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency2.52 MHz
Inductance-Frequency15μH
DC resistance (DCR)2.5 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor50 @ 2.52MHz
Self Resonant Frequency17MHz
Frequency-Test2.52MHz
Maximum-DC-Current200 mA
Maximum-DC-Resistance2.5 Ohms
Self-Resonant-Frequency17 MHz
Q-Minimum50
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈