4400-683LF
Get Quote
Buy Now
4400-683LF
Manufacturer Part No: 4400-683LF Out of Stock
Contact us
ManufacturerTusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Product CategoryFeed Through Capacitors
Series4400
PackagingBulk
Voltage-Rating200 V
Operating-Temperature-Range- 55 C to + 125 C
Height0.275 in
Length0.905 in
Package-CaseAxial, Bushing
Capacitance5 pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-Type*
Voltage-Rated200V
Size-Dimension0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm)
Tolerance-
Temperature-Coefficient-
Current10A
Ratings-
Diameter0.157 in
Thread-SizeM3 x 0.5 - 6g
Height-Max-
Insertion-Loss-
DC Resistance-
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈