PTL30-15R1-104B2
PTL30-15R1-104B2 PTL30-15R1-104B2 - Brand New BOURNS Slide Potentiometers
Get Quote
Buy Now
PTL30-15R1-104B2
PTL30-15R1-104B2 - Brand New BOURNS Slide Potentiometers
Manufacturer Part No: PTL30-15R1-104B2 In Stock
SeriesPro Audio PTL
PackagingTray
Mounting-TypeThrough Hole
Size-DimensionRectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Watt0.1W, 1/10W
Resistance-Ohms100k
Tolerance±20%
Adjustment-TypeTop, Standard, 30mm
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈