R3130N30EA-TR
R3130N30EA-TR R3130N30EA-TR - Brand New RICOH IC Chips
Get Quote
Buy Now
R3130N30EA-TR
R3130N30EA-TR - Brand New RICOH IC Chips
Manufacturer Part No: R3130N30EA-TR In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerRicoh
Product CategoryIC Chips
OUTLINE
FEATURES
• Pin to Pin compatible with MAX 809/810 (R3130N××××: MAX 809, R3131N××××: MAX 810)
• Ultra-low supply Current ....................................... TYP. 1.25µA (R313×N27××: VDD=3.0V)
• Operating Voltage Range ...................................................... 1.0V to 6.0V (Topt=25°C)
• Detector Threshold ............. Setting with a step of 0.1V in the range of1.6V to 4.8V is possible.
• Embedded Power on Reset Delay Time Circuit .................... Delay Time can be designated.
Refer to Selection Guide.
• High Accuracy Detector Threshold......................................... ±1.5%
• High Accuracy Output Delay Time ......................................... ±10.0%
• Low Temperature-Drift Coefficient of Detector Threshold... TYP. ±100ppm/°C
• Small Package ........................................................................... SOT-23-3
APPLICATIONS
• CPU & Logic Circuit Reset
• Battery Checker
• Window Comparator
• Wave Shaping Circuit
• Battery Back-Up Circuit
• Power Failure Detector
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈