DMS6014E
DMS6014E DMS6014E - Brand New ARK Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
DMS6014E
DMS6014E - Brand New ARK Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: DMS6014E In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel 600V 0.1A 2.0W
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈