APM4006NUCG
APM4006NUCG APM4006NUCG - Brand New ANPEC IC Chips
Get Quote
Buy Now
APM4006NUCG
APM4006NUCG - Brand New ANPEC IC Chips
Manufacturer Part No: APM4006NUCG Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerANPEC
Product CategoryIC Chips
Features
• 40V/20A,
RDS(ON)= 29mW (typ.) @ VGS= 10V
RDS(ON)= 45mW (typ.) @ VGS= 5V
• Super High Dense Cell Design
• Reliable and Rugged
• Lead Free Available (RoHS Compliant)
Applications
• Inventer Application in LCM and LCD TV
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈