MX25L1605AZMI-12G
MX25L1605AZMI-12G MX25L1605AZMI-12G - Brand New Macronix IC Chips
Get Quote
Buy Now
MX25L1605AZMI-12G
MX25L1605AZMI-12G - Brand New Macronix IC Chips
Manufacturer Part No: MX25L1605AZMI-12G In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMacronix
Product CategoryIC Chips
• Serial Peripheral Interface (SPI) compatible -- Mode 0 and Mode 3
• 16,777,216 x 1 bit structure
• 512 Equal Sectors with 4K byte each
- Any Sector can be erased individually
• 32 Equal Blocks with 64K byte each
- Any Block can be erased individually
• Single Power Supply Operation
- 2.7 to 3.6 volt for read, erase, and program operations
• Latch-up protected to 100mA from -1V to Vcc +1V
• Low Vcc write inhibit is from 1.5V to 2.5V
MX25L1605AZMI-12G
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈