2SC5547-T13-1
2SC5547-T13-1 2SC5547-T13-1 - Brand New IC Chips
Get Quote
Buy Now
2SC5547-T13-1
2SC5547-T13-1 - Brand New IC Chips
Manufacturer Part No: 2SC5547-T13-1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufacturer
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
UHF to S Band Low-Noise Amplifier Applications
Features
· Low noise : NF=1.2dB typ (f=2GHz).
· High gain : S21e2=10dB typ (f=2GHz).
· High cutoff frequency : fT=13GHz typ.
· Ultrasmall, slim flat-lead package. (1.4mm × 0.8mm × 0.6mm)
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈