PTL60-15G1-102B2
PTL60-15G1-102B2 PTL60-15G1-102B2 - Brand New BOURNS Slide Potentiometers
Get Quote
Buy Now
PTL60-15G1-102B2
PTL60-15G1-102B2 - Brand New BOURNS Slide Potentiometers
Manufacturer Part No: PTL60-15G1-102B2 In Stock
SeriesPro Audio PTL
PackagingBulk
Mounting-TypeThrough Hole
Size-DimensionRectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Watt0.2W, 1/5W
Resistance-Ohms1k
Tolerance±20%
Adjustment-TypeTop, Standard, 60mm
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈