LT3032IDE-15#TRPBF
Get Quote
Buy Now
LT3032IDE-15#TRPBF
LT3032IDE-15#TRPBF - Brand New Analog Devices / Linear Technology Linear Voltage Regulators
Manufacturer Part No: LT3032IDE-15#TRPBF In Stock
Series-
PackagingTape & Reel (TR) Alternate Packaging
Package-Case14-PowerWFDFN
Operating-Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Supplier-Device-Package14-DFN (4x3)
Voltage-Input±2.3 V ~ ±20 V
Current-Output150mA
Voltage-Output±15V
Regulator-TopologyPositive and Negative Fixed
Voltage-Dropout-Typical0.27V @ 150mA, 0.3V @ -150mA
Number-of-Regulators2 Regulators
Current-Limit-Min170mA
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈