EMB50B03G
EMB50B03G EMB50B03G - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMB50B03G
EMB50B03G - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMB50B03G In Stock
Product Summary:
BVDSS ‐30V
RDSON (MAX.) 50mΩ
ID ‐5A
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈