EMF65N15A
EMF65N15A EMF65N15A - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMF65N15A
EMF65N15A - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMF65N15A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 150V
RDSON (MAX.) 65mΩ
ID 20A
UIS, Rg 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈