BAT30SWFILM
BAT30SWFILM BAT30SWFILM - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
BAT30SWFILM
BAT30SWFILM - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: BAT30SWFILM Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
30V,300mA,VF=530mV(typ)@300mA
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈