TZY2Z2R5A001R00
TZY2Z2R5A001R00 TZY2Z2R5A001R00 - Brand New Murata Electronics Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
TZY2Z2R5A001R00
TZY2Z2R5A001R00 - Brand New Murata Electronics Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: TZY2Z2R5A001R00 In Stock
Contact us
ManufacturerMurata Electronics
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
SeriesTZY2
PackagingAlternate Packaging
Mounting-TypeSurface Mount
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated25V
Size-DimensionRectangular - 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height-Seated-Max0.049" (1.25mm)
Capacitance-Range0.65 ~ 2.5pF
Adjustment-TypeTop Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈