NV0914AH3I155D30N122.88
Buy Now
NV0914AH3I155D30N122.88
NV0914AH3I155D30N122.88 - Brand New XTALTQ Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs)
Manufacturer Part No: NV0914AH3I155D30N122.88 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
VCXO 14.0*9.0mm 6pads Enable function 122.88MHz,HCMOS, 3.3V,±15ppm, -135dBc/1khz, -40~85℃,Tuning Range ±30ppm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈