CRCW12101K60JNEA
CRCW12101K60JNEA CRCW12101K60JNEA - Brand New Vishay Dale Chip Resistor - Surface Mount
Get Quote
Buy Now
CRCW12101K60JNEA
CRCW12101K60JNEA - Brand New Vishay Dale Chip Resistor - Surface Mount
Manufacturer Part No: CRCW12101K60JNEA In Stock
PackagingAlternate Packaging
Height0.024" (0.60mm)
Package-Case1210 (3225 Metric)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier-Device-Package
Watt0.5W, 1/2W
Resistance-Ohms1.6k
Tolerance±5%
Number-of-Terminations2 Terminations
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
FEATURES
• Stability R/R = 1 % for 1000 h at 70 ° C
• 2 mm pitch packaging option for 0603 size
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈