40CPQ045PBF
40CPQ045PBF 40CPQ045PBF - Brand New Infineon Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
40CPQ045PBF
40CPQ045PBF - Brand New Infineon Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: 40CPQ045PBF Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
45V,2x20A,VF=0.43V@20A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈