SMBJ16CA
SMBJ16CA SMBJ16CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ16CA
SMBJ16CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ16CA In Stock
Contact us
VRWM=16V,Vc=26V,Ipp=23.1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈