SMBJ15CA
SMBJ15CA SMBJ15CA - Brand New RUILON TVS
Buy Now
SMBJ15CA
SMBJ15CA - Brand New RUILON TVS
Manufacturer Part No: SMBJ15CA In Stock
Contact us
Vrwm=15V,Vbr=16.7V,Ipp=24.6A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈