SMBJ100A-13-F
SMBJ100A-13-F SMBJ100A-13-F - Brand New DIODES TVS
Buy Now
SMBJ100A-13-F
SMBJ100A-13-F - Brand New DIODES TVS
Manufacturer Part No: SMBJ100A-13-F In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=100V VC=162V IPP=3.7A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈