SMBJ45CA
SMBJ45CA SMBJ45CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ45CA
SMBJ45CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ45CA In Stock
Contact us
VR=45V,Vc=72.7V,Ipp=8.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈