SMBJ51CA
SMBJ51CA SMBJ51CA - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ51CA
SMBJ51CA - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ51CA In Stock
Contact us
VR=51V,Vc=82.4V,Ipp=7.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈