MBR20150CT
MBR20150CT MBR20150CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBR20150CT
MBR20150CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBR20150CT In Stock
Contact us
150V,20A,VF=950mV@10A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈