STPS30170CG-TR
STPS30170CG-TR STPS30170CG-TR - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
STPS30170CG-TR
STPS30170CG-TR - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: STPS30170CG-TR In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
170V,30A,VF=1V@30A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈