ME6119C33M5G
ME6119C33M5G ME6119C33M5G - Brand New MICRONE Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
ME6119C33M5G
ME6119C33M5G - Brand New MICRONE Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: ME6119C33M5G In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
输出电压:3.3V ,精度:±2% IOUT =400mA 最高输入:18V 压差:104mV@100mA 待机电流:60uA
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈