MBR20100CT
MBR20100CT MBR20100CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBR20100CT
MBR20100CT - Brand New MDD Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBR20100CT In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,20A,VF=850mV@10A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈