BAT400D-7-F
BAT400D-7-F BAT400D-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
BAT400D-7-F
BAT400D-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: BAT400D-7-F In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=40V IO=0.5A VF=0.55V@0.5A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈