IRS2003STRPBF
IRS2003STRPBF IRS2003STRPBF - Brand New Infineon Gate Drive ICs
Buy Now
IRS2003STRPBF
IRS2003STRPBF - Brand New Infineon Gate Drive ICs
Manufacturer Part No: IRS2003STRPBF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Gate Drive ICs
Condition
Bulk Price
Contact us
200V,半桥式驱动器,门驱动供应电压范围:10V to 20V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈