BZG05C33
BZG05C33 BZG05C33 - Brand New VISHAY Zener Diodes - Single
Get Quote
Buy Now
BZG05C33
BZG05C33 - Brand New VISHAY Zener Diodes - Single
Manufacturer Part No: BZG05C33 In Stock
• High reliability
• Voltage range 3.3 V to 100 V
• Fits onto 5 mm SMD footpads
• Wave and reflow solderable
• AEC-101 qualified
APPLICATIONS
• Voltage stabilization
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈