UDM2826I1V8K15A
UDM2826I1V8K15A UDM2826I1V8K15A - Brand New FH DC-DC Converters
Buy Now
UDM2826I1V8K15A
UDM2826I1V8K15A - Brand New FH DC-DC Converters
Manufacturer Part No: UDM2826I1V8K15A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: DC-DC Converters
Condition
Bulk Price
Contact us
Wide input voltage: 2.7V to 5.5V, maximum load current: 1.5A (800mA at 2.5V or 3.3V output voltage, fixed output voltage: 1.0V to 3.3V (factory setting))
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈