NLV25T-R15J-PF
NLV25T-R15J-PF NLV25T-R15J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLV25T-R15J-PF
NLV25T-R15J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLV25T-R15J-PF In Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating500mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height1.8 mm
Length2.5 mm
Width2 mm
Package-Case1008 (2520 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.075" (1.90mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency25.2 MHz
Inductance-Frequency150nH
DC resistance (DCR)350 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor30 @ 25.2MHz
Self Resonant Frequency550MHz
Frequency-Test25.2MHz
Maximum-DC-Current500 mA
Maximum-DC-Resistance350 mOhms
Self-Resonant-Frequency550 MHz
Core-MaterialFerrite
• 0.01 to 470μH, E-12 Series, wide lineup compatible with J (±5%) tolerance, can be used for applications that need to meet strict L tolerance such as filter circuits.
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈