B39438-X6964-M100
B39438-X6964-M100 B39438-X6964-M100 - Brand New EPSON SAW Filters
Get Quote
Buy Now
B39438-X6964-M100
B39438-X6964-M100 - Brand New EPSON SAW Filters
Manufacturer Part No: B39438-X6964-M100 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: SAW Filters
Contact us
ManufacturerEPSON
Product CategorySAW Filters
Product Details
__
Surface Acoustic Wave Components for RF Control Systems
Introduction
What are SAW components used for?
Benefits
■ SAW resonators with tight frequency tolerances: ±100/±75/±50 kHz
■ Identical pinning for all standard frequencies in each package size
– Extended operating temperature range from
–40 °C up to +125 °C
– Improved shock and vibration strength thanks to stress-free cold seam- welding of the metal lid
■ 100% final examination
■ All EPCOS factories are certified to automotive standard ISO/TS 16949
■ Component qualification to automotive test procedure AEC-Q200
■ Full level 3 PPAP available
General characteristics
■ Center frequency tolerance ± 50 kHz; ± 75 kHz; ± 100 kHz
■ Insertion loss < 1.5 dB (typ.)
■ Substrate Quartz
■ Passivation PROTEC®, ELPAS®
■ Package DCC6C, QCC4A, QCC8C
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈