MX23C3210MC-12
MX23C3210MC-12 MX23C3210MC-12 - Brand New Macronix IC Chips
Get Quote
Buy Now
MX23C3210MC-12
MX23C3210MC-12 - Brand New Macronix IC Chips
Manufacturer Part No: MX23C3210MC-12 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMacronix
Product CategoryIC Chips
FEATURES
• Bit organization
- 4M x 8 (byte mode)
- 2M x 16 (word mode)
• Fast access time
- Random access: 100ns (max.)
• Current
- Operating:60mA
- Standby:100uA
• Supply voltage
- 5V±10%
• Package
- 44 pin SOP (500mil)
- 48 pin TSOP (20mm x 12mm)
- 42 pin DIP (600 mil) (word mode)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈