RU82566MMQ883
RU82566MMQ883 RU82566MMQ883 - Brand New Intel IC Chips
Get Quote
Buy Now
RU82566MMQ883
RU82566MMQ883 - Brand New Intel IC Chips
Manufacturer Part No: RU82566MMQ883 In Stock
Overview
The F461 – 464 Series is a metallized polypropylene film encapsulated with self-extinguishing resin in a box of material meeting the requirements of UL 94 V–0. Four different winding constructions are used depending on voltage and lead spacing. Please see Table 1 for more information.
Benefits
• Rated voltage: 160 – 2,500 VDC
• Rated voltage: 90 – 900 VAC
• Capacitance range: 0.001 – 56 µF
• Lead spacing: 5 – 37.5 mm
• Capacitance tolerance: ±5%, ±10%, other tolerances on request
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈